Fatstopper – kombinacja acai z błonnikiem i chromem

0

fatstopperNa rynku pojawia się coraz więcej preparatów wspomagających odchudzanie, w składzie których zastosowano słynną jagodę acai. Niektórzy producenci postawili na sam ekstrakt z acai berry, inni natomiast postanowili uwzględnić w mieszance jeszcze kilka dodatkowych składników, które również wykazują właściwości odchudzające lub też zwiększają i wspomagają efekt jagód acai. Jednym z takich suplementów jest Fatstopper, który oprócz jagody acai zawiera również błonnik akacjowy i chrom.

Krótka charakterystyka suplementu diety Fatstopper

Fatstopper to produkt wspomagający odchudzanie polskiego producenta suplementów diety – Eubioco, dzięki czemu konsumenci mają pewność, że tabletki są bezpieczne, pochodzą z wiarygodnego źródła, a także zostały dopuszczone do sprzedaży na terenie Polski (w przypadku zagranicznych suplementów sprawa ta jest nieco bardziej wątpliwa i należy to najpierw zweryfikować przed decyzją o zakupie). Na początku warto wspomnieć o niskiej cenie jak za produkt z jagodą acai – otóż jedno opakowanie zawierające 30 tabletek kosztuje około 10 zł i wystarcza na 30-dniową kurację. To naprawdę bardzo mało więc pytanie jak to wygląda jakościowo i ilościowo?

Skład poszczególnych substancji prezentuje się następująco (skład 1 tabletki): 500 mg ekstraktu z jagód acai, 50 mg błonnika akacjowego, 62,2 mcg chromu.

Fatstopper jest produktem przeznaczonym do stosowania jako wspomaganie procesu odchudzania. Stanowi unikalny zestaw cennych składników, takich jak ekstrakt z jagód acai, błonnika akacjowego oraz chromu. Składniki przede wszystkim odpowiadają za wspomaganie prawidłowego funkcjonowania metabolizmu makroskładników odżywczych oraz za właściwą regulację poziomu glukozy we krwi, co z kolei powoduje zmniejszenie apetytu szczególnie na słodycze i równocześnie eliminuje podjadanie pomiędzy regularnymi posiłkami (jeden z głównych wrogów odchudzania).

Co zawierają tabletki Fatstopper oraz jakie jest działanie poszczególnych składników?

Jagody acai – przyspieszają metabolizm, zmniejszają apetyt, usprawniają proces spalania tkanki tłuszczowej, dodają energii, zwiększają witalność, oczyszczają organizm ze szkodliwych toksyn i substancji, poprawiają kondycję zdrowotną organizmu oraz spowalniają proces starzenia.

Błonnik akacjowy – odpowiada za utrzymanie zdrowych jelit oraz odpowiedniej flory bakteryjnej, skutecznie ogranicza łaknienie, wspomaga pracę całego układu pokarmowego oraz oczyszcza organizm.

Chrom – przyspiesza spalanie tłuszczów, reguluje poziom cukrów we krwi, hamuje ataki „wilczego głodu”, zmniejsza apetyt (szczególnie ogranicza chęć na słodkie przekąski).

Opinie na temat działania tabletek Fatstopper

Opinie na temat skuteczności suplementu diety Fatstopper są raczej podzielone – jedni konsumenci krytykują produkt za brak jakichkolwiek efektów, inni podkreślają, że rezultaty są, jednak niewielkie (stąd można przypuszczać, że produkt raczej powinien być stosowany przez osoby z niewielką nadwagą chcące zrzucić jedynie kilka zbędnych kilogramów), jeszcze inni twierdzą, że na zadowalające spadki wagi trzeba jednak trochę poczekać i z pewnością warto wytrwać w kilkumiesięcznej kuracji, zamiast rezygnować po kilku tygodniach.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O PRODUKCIE NA OFICJALNEJ STRONIE PRODUCENTA

Podziel się.

O autorze

Jestem osobą, która interesuje się zdrowym odżywianiem oraz wszelkiego rodzaju suplementacją wspomagającą proces odchudzania. Autorką wielu publikacji w wyżej wymienionej tematyce. Posiadam ogromną wiedzę oraz bogate doświadczenia dlatego też jestem przekonana, że moje recenzje/poradniki okażą się dla Ciebie pomocne.

Zostaw komentarz