Acai Berry 16000 – co właściwie oznacza to 16000?

0

Acai Berry 16000 to kolejny preparat na rynku zawierający cudowną jagodę acai znaną na całym świecie z właściwości zdrowotnych oraz odchudzających. Owoc ten jest powszechnie wykorzystywany w różnego rodzaju produktach, w szczególności zyskał uznanie na rynku suplementów diety wspomagających odchudzanie dostępnych w formie tabletek. Tutaj wybór jest naprawdę ogromny, wystarczy wspomnieć tylko o tabletkach Acai Berry 900, czy kapsułkach Silvets. Sprawdźmy więc czym wyróżnia się produkt Acai Berry 16000 na tle swoich konkurentów, a także co właściwie oznacza liczba „16000” przy nazwie.

Acai Berry 16000 – skład i działanie

Producentem Acai Berry 16000 jest polska firma KOMFAR sp. z o.o., co gwarantuje wiarygodność źródła oraz bezpieczeństwo stosowania – produkt przed dopuszczeniem do sprzedaży przeszedł odpowiednie badania i testy jakościowe.

Skład dwóch tabletek (dzienna porcja) :

– 800 mg ekstraktu 20:1 (odpowiednik 16000 mg) jagód acai (Euterpe badiocarpa),

– chrom 40µg (co stanowi 100 % zalecanego dziennego spożycia)

I tutaj od razu należy podkreślić skąd wzięła się liczba 16000 przy nazwie produktu, otóż w celu wytworzenia dwóch tabletek Acai Berry 16000 użyto aż 16000 mg owoców acai, co zapewnia wysoką skuteczność i jakość tabletek. Warto wspomnieć, iż jedno opakowanie produktu zawiera aż 100 tabletek, tak więc wystarcza na prawie 2-miesięczną kurację.

W jaki sposób jagody acai oraz chrom wspomagają odchudzanie?

Jagody Acai zwane również acai berry to małe, purpurowe owoce, które naturalnie rosną na kilkunastometrowych plamach w dżungli Amazonii. Jagody są od wieków stosowane pośród rdzennych mieszkańców ze względu na ich cenne właściwości zdrowotne i nie tylko. Jagody acai są bogactwem witamin (B1, B2, B3, C, E) oraz minerałów (cynk, żelazo, fosfor, wapń, potas). W owocach tych znajdziemy również duże ilości nienasyconych kwasów tłuszczowych, 18 aminokwasów, 21 pierwiastków śladowych. Jak działają jagody acai?

– dostarczają organizmowi niezbędnych witamin i składników odżywczych,

– dzięki wysokiej zawartości błonnika, jagody zmniejszają uczucie głodu, usprawniają pracę układu trawienia, a także oczyszczają organizm ze szkodliwych toksyn,

– fitosterole pozytywnie wpływają na zewnętrzną warstwę skóry poprzez jej nawilżenie, wygładzenie oraz ujędrnienie,

– dzięki niezwykle wysokiej zawartości antyoksydantów, jagody acai zwalczają działanie wolnych rodników, które negatywnie wpływają na komórki naszego ciała,

– jagody acai wzmacniają ogólną kondycję zdrowotną organizmu, w tym również usprawniają funkcjonowanie układu immunologicznego.

Suplement diety Acai Berry 16000 posiada w swoim składzie także chrom, który ma równie ważne znaczenie, bowiem przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych, a także pomaga regulować poziom glukozy we krwi, co z kolei eliminuje napady głodu i ochotę na słodycze.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O PRODUKCIE NA OFICJALNEJ STRONIE PRODUCENTA

Podziel się.

O autorze

Jestem osobą, która interesuje się zdrowym odżywianiem oraz wszelkiego rodzaju suplementacją wspomagającą proces odchudzania. Autorką wielu publikacji w wyżej wymienionej tematyce. Posiadam ogromną wiedzę oraz bogate doświadczenia dlatego też jestem przekonana, że moje recenzje/poradniki okażą się dla Ciebie pomocne.

Zostaw komentarz